Produkte > ANALOG DEVICES INC. > AD8130ARMZ-REEL
AD8130ARMZ-REEL
AD8130ARMZ-REEL Analog Devices Inc.
AD8129_8130.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 13mA
Slew Rate: 1100V/µs
Current - Input Bias: 500 nA
Voltage - Input Offset: 400 µV
Supplier Device Package: 8-MSOP
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 40 mA
-3db Bandwidth: 290 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 25.2 V
auf Bestellung 2129 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8130ARMZ-REEL Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Differential, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 13mA, Slew Rate: 1100V/µs, Current - Input Bias: 500 nA, Voltage - Input Offset: 400 µV, Supplier Device Package: 8-MSOP, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 40 mA, -3db Bandwidth: 290 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 25.2 V.
Weitere Produktangebote AD8130ARMZ-REEL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD8130ARMZ-REEL AD8130ARMZ-REEL Hersteller : Analog Devices, Inc. 5147338453915108ad8129_8130.pdf SP Amp DIFF Receiver Amp Single ±12.6V/25.2V 8-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Differential
Current - Supply: 13mA
Slew Rate: 1100V/µs
Current - Input Bias: 500 nA
Voltage - Input Offset: 400 µV
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 290 MHz