Produkte > ANALOG DEVICES INC. > AD8250ARMZ-RL
AD8250ARMZ-RL
AD8250ARMZ-RL Analog Devices Inc.
AD8250.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC INST AMP 1 CIRCUIT 10MSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Push-Pull
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Instrumentation
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 4.1mA
Slew Rate: 25V/µs
Current - Input Bias: 5 nA
Voltage - Input Offset: 70 µV
Supplier Device Package: 10-MSOP
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 37 mA
-3db Bandwidth: 10 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 10 V
Voltage - Supply Span (Max): 30 V
auf Bestellung 6 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8250ARMZ-RL Analog Devices Inc.
Description: IC INST AMP 1 CIRCUIT 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Push-Pull, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Instrumentation, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 4.1mA, Slew Rate: 25V/µs, Current - Input Bias: 5 nA, Voltage - Input Offset: 70 µV, Supplier Device Package: 10-MSOP, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 37 mA, -3db Bandwidth: 10 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 10 V, Voltage - Supply Span (Max): 30 V.
Weitere Produktangebote AD8250ARMZ-RL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD8250ARMZ-RL Hersteller : AD AD8250.pdf 10+
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
AD8250ARMZ-RL AD8250ARMZ-RL Hersteller : Analog Devices, Inc. 3894ad8250.pdf INST Amp Single ±15V 10-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Push-Pull
Mounting Type: Surface Mount
Current - Supply: 4.1mA
Slew Rate: 25V/µs
Current - Input Bias: 5 nA
Voltage - Input Offset: 70 µV
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 10 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
AD8250ARMZ-RL AD8250ARMZ-RL Hersteller : Analog Devices AD8250.pdf Instrumentation Amplifiers 10 MHz G = 1, 2, 5, 10 iCMOS Programmable Gain Instrumentation Amplifier