Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD8403ARUZ50-REEL
AD8403ARUZ50-REEL
AD8403ARUZ50-REEL Analog Devices, Inc.
309098774ad8400_2_3_d.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Volatile Linear 24-Pin TSSOP T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8403ARUZ50-REEL Analog Devices, Inc.
Description: IC DGT POT 50KOHM 256TAP 24TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±30%, Features: Cascade Pin, Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Volatile, Interface: SPI, Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Taps: 256, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 24-TSSOP, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 200, Temperature Coefficient (Typ): 500ppm/°C, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote AD8403ARUZ50-REEL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±30%
Features: Cascade Pin
Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Taps: 256
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 24-TSSOP
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 200
Temperature Coefficient (Typ): 500ppm/°C