Produkte > ANALOG DEVICES > AD8410AWBRMZ-10
AD8410AWBRMZ-10
AD8410AWBRMZ-10 Analog Devices
Hersteller: Analog Devices
Current Sense Amplifiers High BW Curr Sense for 48V/12V DC-DC Sys
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8410AWBRMZ-10 Analog Devices
Description: HIGH BW CURR SENSE FOR 48V/12V D, Packaging: Tube, Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Single-Ended, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Current Sense, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 7.8mA, Slew Rate: 10V/µs, Current - Input Bias: 178 µA, Voltage - Input Offset: 200 µV, Supplier Device Package: 10-MSOP, Number of Circuits: 1, -3db Bandwidth: 2.2 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 2.9 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD8410AWBRMZ-10 AD8410AWBRMZ-10 Hersteller : Analog Devices Inc. Description: HIGH BW CURR SENSE FOR 48V/12V D
Packaging: Tube
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Single-Ended
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Current Sense
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 7.8mA
Slew Rate: 10V/µs
Current - Input Bias: 178 µA
Voltage - Input Offset: 200 µV
Supplier Device Package: 10-MSOP
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 2.2 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 2.9 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V