Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD8410AWBRMZ-10RL
AD8410AWBRMZ-10RL Analog Devices, Inc.
Hersteller: Analog Devices, Inc.
AD8410AWBRMZ-10RL
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD8410AWBRMZ-10RL Analog Devices, Inc.
Description: HIGH BW CURR SENSE FOR 48V/12V D, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Single-Ended, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Current Sense, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Supply: 7.8mA, Slew Rate: 10V/µs, Current - Input Bias: 178 µA, Voltage - Input Offset: 200 µV, Supplier Device Package: 10-MSOP, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, -3db Bandwidth: 2.2 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 2.9 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote AD8410AWBRMZ-10RL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD8410AWBRMZ-10RL AD8410AWBRMZ-10RL Hersteller : Analog Devices Inc. Description: HIGH BW CURR SENSE FOR 48V/12V D
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Single-Ended
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Current Sense
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply: 7.8mA
Slew Rate: 10V/µs
Current - Input Bias: 178 µA
Voltage - Input Offset: 200 µV
Supplier Device Package: 10-MSOP
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 2.2 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 2.9 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V
Qualification: AEC-Q100
Produkt ist nicht verfügbar
AD8410AWBRMZ-10RL AD8410AWBRMZ-10RL Hersteller : Analog Devices Current Sense Amplifiers High BW Curr Sense for 48V/12V DC-DC Sys