Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD845JRZ-16-REEL7
AD845JRZ-16-REEL7
AD845JRZ-16-REEL7 Analog Devices, Inc.
5204739405563ad845_e.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Op Amp Single Precision Amplifier ±18V 16-Pin SOIC W T/R
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD845JRZ-16-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: J-FET, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Current - Supply: 10mA, Slew Rate: 100V/µs, Gain Bandwidth Product: 16 MHz, Current - Input Bias: 750 pA, Voltage - Input Offset: 700 µV, Supplier Device Package: 16-SOIC, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 50 mA, Voltage - Supply Span (Min): 9.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 36 V.
Weitere Produktangebote AD845JRZ-16-REEL7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD845JRZ-16-REEL7 AD845JRZ-16-REEL7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 5204739405563ad845_e.pdf Op Amp Single Precision Amplifier ±18V 16-Pin SOIC W T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: J-FET
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply: 10mA
Slew Rate: 100V/µs
Gain Bandwidth Product: 16 MHz
Current - Input Bias: 750 pA
Voltage - Input Offset: 700 µV
Supplier Device Package: 16-SOIC
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 50 mA
Voltage - Supply Span (Min): 9.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 36 V