Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD9262BCPZ-10
AD9262BCPZ-10
AD9262BCPZ-10 Analog Devices, Inc.
57038503479381ad9262.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
2-Channel Dual ADC Delta-Sigma 160Msps 16-bit Parallel 64-Pin LFCSP EP Tray
auf Bestellung 1435 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD9262BCPZ-10 Analog Devices, Inc.
Description: IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 64LFCSP, Features: Simultaneous Sampling, Packaging: Tray, Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Number of Bits: 16, Configuration: ADC, Data Interface: Parallel, Reference Type: Internal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: 1.7V ~ 1.9V, Voltage - Supply, Digital: 1.7V ~ 1.9V, Sampling Rate (Per Second): 160M, Input Type: Differential, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: 64-LFCSP-VQ (9x9), Architecture: Sigma-Delta, Number of A/D Converters: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD9262BCPZ-10 AD9262BCPZ-10 Hersteller : Analog Devices AD9262.pdf Analog to Digital Converters - ADC 16 Bit Dual 10MHz Bandwidth ADC
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Simultaneous Sampling
Packaging: Tray
Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, CSP
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits: 16
Configuration: ADC
Data Interface: Parallel
Reference Type: Internal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: 1.7V ~ 1.9V
Voltage - Supply, Digital: 1.7V ~ 1.9V