AD9389BBCPZ-80 Analog Devices Inc.
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC TRANSMITTER HDMI/DVI 64LFCSP
Packaging: Bulk
Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, CSP
Mounting Type: Surface Mount
Function: Transmitter
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V
Applications: Consumer Video
Standards: DVI 1.0, HDMI 1.3
Supplier Device Package: 64-LFCSP-VQ (9x9)
Control Interface: Serial
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD9389BBCPZ-80 Analog Devices Inc.
Description: IC TRANSMITTER HDMI/DVI 64LFCSP, Packaging: Bulk, Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Function: Transmitter, Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, Applications: Consumer Video, Standards: DVI 1.0, HDMI 1.3, Supplier Device Package: 64-LFCSP-VQ (9x9), Control Interface: Serial.
Weitere Produktangebote AD9389BBCPZ-80
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
AD9389BBCPZ-80 | Hersteller : Analog Devices, Inc. |
HDMI/DVI Transmitter 1TX 64-Pin LFCSP EP Tray |
Produkt ist nicht verfügbar |
AD9389BBCPZ-80 | Hersteller : Analog Devices |
Multimedia Misc Pb-free 80MHz HDMI Tx&internal HDCP |