Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD9625BBPRL-2.6
AD9625BBPRL-2.6 Analog Devices, Inc.
951400355292858ad9625.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
1-Channel Single ADC Pipelined 2.6Gsps 12-bit JESD204B 196-Pin TEBGA T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD9625BBPRL-2.6 Analog Devices, Inc.
Description: IC ADC 12BIT PIPELINED 196BGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 196-LFBGA Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Number of Bits: 12, Configuration: S/H-ADC, Data Interface: JESD204B, Reference Type: Internal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: 1.26V ~ 1.32V, 2.4V ~ 2.6V, Voltage - Supply, Digital: 1.26V ~ 1.32V, 2.4V ~ 2.6V, Sampling Rate (Per Second): 2.6G, Input Type: Differential, Number of Inputs: 1, Supplier Device Package: 196-BGA-ED (12x12), Architecture: Pipelined, Ratio - S/H:ADC: 1:1, Number of A/D Converters: 1.
Weitere Produktangebote AD9625BBPRL-2.6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Reference Type: Internal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: 1.26V ~ 1.32V, 2.4V ~ 2.6V
Voltage - Supply, Digital: 1.26V ~ 1.32V, 2.4V ~ 2.6V
Produkt ist nicht verfügbar
AD9625BBPRL-2.6 Hersteller : Analog Devices AD9625-1502496.pdf Analog to Digital Converters - ADC 12 Bit 2.6Gsps ADC operating +/-1.2 , 3V