Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD9680BCPZ-1250
AD9680BCPZ-1250
AD9680BCPZ-1250 Analog Devices, Inc.
ad9680.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
2-Channel Dual ADC Pipelined 1.25Gsps 14-bit JESD204B 64-Pin LFCSP EP Tray
auf Bestellung 3106 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD9680BCPZ-1250 Analog Devices, Inc.
Description: IC ADC 14BIT PIPELINED 64LFCSP, Packaging: Tray, Features: Simultaneous Sampling, Package / Case: 64-WFQFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Number of Bits: 14, Configuration: S/H-ADC, Data Interface: JESD204B, Reference Type: External, Internal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: 1.25V, 2.5V, Voltage - Supply, Digital: 1.22V ~ 1.28V, Sampling Rate (Per Second): 1.25G, Input Type: Differential, Number of Inputs: 2, Supplier Device Package: 64-LFCSP (9x9), Architecture: Pipelined, Ratio - S/H:ADC: 1:1, Part Status: Active, Number of A/D Converters: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Features: Simultaneous Sampling
Package / Case: 64-WFQFN Exposed Pad, CSP
Mounting Type: Surface Mount
Number of Bits: 14
Configuration: S/H-ADC
Data Interface: JESD204B
Reference Type: External, Internal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: 1.25V, 2.5V
Voltage - Supply, Digital: 1.22V ~ 1.28V