AD977ACRZ
AD977ACRZ Analog Devices Inc.
AD977_977A.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC ADC 16BIT SAR 20SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Reference Type: External, Internal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Analog: 5V
Voltage - Supply, Digital: 5V
Sampling Rate (Per Second): 200k
Input Type: Single Ended
Number of Inputs: 1
Supplier Device Package: 20-SOIC
Architecture: SAR
Part Status: Active
Number of A/D Converters: 1
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD977ACRZ Analog Devices Inc.
Description: IC ADC 16BIT SAR 20SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Number of Bits: 16, Configuration: ADC, Data Interface: SPI, Reference Type: External, Internal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply, Analog: 5V, Voltage - Supply, Digital: 5V, Sampling Rate (Per Second): 200k, Input Type: Single Ended, Number of Inputs: 1, Supplier Device Package: 20-SOIC, Architecture: SAR, Part Status: Active, Number of A/D Converters: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD977ACRZ AD977ACRZ Hersteller : Analog Devices AD977_977A-3119866.pdf Analog to Digital Converters - ADC 200 KSPS 16 BIT ADC
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AD977ACRZ Hersteller : AD AD977_977A.pdf
auf Bestellung 2100 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
AD977ACRZ AD977ACRZ Hersteller : Analog Devices Inc. AD977_977A.pdf Description: IC ADC 16BIT SAR 20SOIC
Packaging: Tube
Voltage - Supply, Analog: 5V
Voltage - Supply, Digital: 5V