Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD9883AKSTZ-140
AD9883AKSTZ-140
AD9883AKSTZ-140 Analog Devices, Inc.
40748254037653ad9883a_b.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
AFE Video 3 ADC 8bit 3.3V 80-Pin LQFP Tray
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 90
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD9883AKSTZ-140 Analog Devices, Inc.
Description: IC INTERFACE SPECIALIZED 80LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 80-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Analog, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Applications: Displays, Monitors, TV, Supplier Device Package: 80-LQFP (14x14).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD9883AKSTZ-140 AD9883AKSTZ-140 Hersteller : Analog Devices AD9883A-249329.pdf Display Interface IC 140MHz Analog interface -SGA FPD
auf Bestellung 39 Stücke:
Packaging: Tray
Package / Case: 80-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Analog
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Applications: Displays, Monitors, TV
Supplier Device Package: 80-LQFP (14x14)
auf Bestellung 65 Stücke:
AD9883AKSTZ-140 AD9883A.pdf
auf Bestellung 5500 Stücke:
AD9883AKSTZ140 Hersteller : AD
auf Bestellung 3000 Stücke:
AD9883AKSTZ-140 AD9883AKSTZ-140 Hersteller : Analog Devices, Inc. 40748254037653ad9883a_b.pdf AFE Video 3 ADC 8bit 3.3V 80-Pin LQFP Tray