Produkte > ANALOG DEVICES INC. > AD9888KSZ-140
AD9888KSZ-140
AD9888KSZ-140 Analog Devices Inc.
AD9888.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC INTERFACE SPECIALIZED 128MQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 128-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Interface: 2-Wire Serial
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Applications: Graphic Cards, VGA Interfaces
Supplier Device Package: 128-MQFP (14x20)
Part Status: Active
auf Bestellung 41 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD9888KSZ-140 Analog Devices Inc.
Description: IC INTERFACE SPECIALIZED 128MQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 128-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: 2-Wire Serial, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Applications: Graphic Cards, VGA Interfaces, Supplier Device Package: 128-MQFP (14x20), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD9888KSZ-140 AD9888KSZ-140 Hersteller : Analog Devices AD9888-1502627.pdf Display Interface IC 140MHz Analog Graphics Interface
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AD9888KSZ-140 Hersteller : Analog Devices, Inc. 22670631ad9888_b.pdf AFE General Purpose 3 ADC 8bit 3.3V 128-Pin MQFP Tray
auf Bestellung 55 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 55 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 132 Stücke:
Mindestbestellmenge: 66
AD9888KSZ140 Hersteller : AD
auf Bestellung 100 Stücke: