Produkte > ANALOG DEVICES > AD9888KSZ-100
AD9888KSZ-100
AD9888KSZ-100 Analog Devices
AD9888.pdf
Hersteller: Analog Devices
Display Interface IC 100MHz Analog Graphics Interface
auf Bestellung 32 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD9888KSZ-100 Analog Devices
Description: IC INTERFACE SPECIALIZED 128MQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 128-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: 2-Wire Serial, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Applications: Graphic Cards, VGA Interfaces, Supplier Device Package: 128-MQFP (14x20).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD9888KSZ-100 Hersteller : Analog Devices, Inc. 22670631ad9888_b.pdf AFE General Purpose 3 ADC 8bit 3.3V 128-Pin MQFP Tray
auf Bestellung 528 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 66
AD9888KSZ-100 AD9888.pdf
auf Bestellung 100 Stücke:
AD9888KSZ100
auf Bestellung 252 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 128-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Interface: 2-Wire Serial
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V