Produkte > ANALOG DEVICES INC. > AD9889BBBCZ-80
AD9889BBBCZ-80
AD9889BBBCZ-80 Analog Devices Inc.
AD9889B.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: Description: IC TRANSMITTER HDMI/DVI 76CSPBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 76-LFBGA, CSPBGA
Mounting Type: Surface Mount
Function: Transmitter
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V
Applications: Recorders, Set-Top Boxes
Standards: CEA-861B, DVI 1.0, HDCP 1.2, HDMI 1.3, ITU656
Supplier Device Package: 76-CSPBGA (6x6)
Part Status: Obsolete
Control Interface: I²C
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Function: Transmitter
Part Status: Obsolete
Control Interface: I²C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD9889BBBCZ-80 Analog Devices Inc.
Description: Description: IC TRANSMITTER HDMI/DVI 76CSPBGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 76-LFBGA, CSPBGA, Mounting Type: Surface Mount, Function: Transmitter, Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, Applications: Recorders, Set-Top Boxes, Standards: CEA-861B, DVI 1.0, HDCP 1.2, HDMI 1.3, ITU656, Supplier Device Package: 76-CSPBGA (6x6), Part Status: Obsolete, Control Interface: I²C, Packaging: Bulk, Package / Case: 76-LFBGA, CSPBGA, Mounting Type: Surface Mount, Function: Transmitter, Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, Applications: Recorders, Set-Top Boxes, Standards: CEA-861B, DVI 1.0, HDCP 1.2, HDMI 1.3, ITU656, Supplier Device Package: 76-CSPBGA (6x6), Part Status: Obsolete, Control Interface: I²C.
Weitere Produktangebote AD9889BBBCZ-80
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD9889BBBCZ-80 AD9889BBBCZ-80 Hersteller : Analog Devices AD9889B.pdf Multimedia Misc Pb-free HDMI Tx @ 80 MHz