Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > AD9983AKSTZ-170
AD9983AKSTZ-170
AD9983AKSTZ-170 Analog Devices, Inc.
ad9983a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
AFE Video 3 ADC 8bit 1.8V/3.3V 80-Pin LQFP Tray
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 39
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AD9983AKSTZ-170 Analog Devices, Inc.
Description: IC INTERFACE SPECIALIZED 80LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 80-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Analog, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.47V, Applications: Video, Supplier Device Package: 80-LQFP (14x14), Part Status: Last Time Buy.
Weitere Produktangebote AD9983AKSTZ-170
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AD9983AKSTZ-170 Hersteller : AD AD9983A.pdf
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tray
Package / Case: 80-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Analog
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.47V
Applications: Video
Supplier Device Package: 80-LQFP (14x14)
Part Status: Last Time Buy
Produkt ist nicht verfügbar
AD9983AKSTZ-170 AD9983AKSTZ-170 Hersteller : Analog Devices AD9983A-3120433.pdf Display Interface IC Pb-free 8bit, 170MHz analog interface