Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADA4610-1ARJZ-RL
ADA4610-1ARJZ-RL
ADA4610-1ARJZ-RL Analog Devices Inc.
ADA4610-1_4610-2_4610-4.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Amplifier Type: J-FET
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 1.6mA
Slew Rate: 61V/µs
Gain Bandwidth Product: 16.3 MHz
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 79 mA
-3db Bandwidth: 9.5 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 9 V
Voltage - Supply Span (Max): 30 V
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADA4610-1ARJZ-RL Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: J-FET, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 1.6mA, Slew Rate: 61V/µs, Gain Bandwidth Product: 16.3 MHz, Current - Input Bias: 5 pA, Voltage - Input Offset: 400 µV, Supplier Device Package: SOT-23-5, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 79 mA, -3db Bandwidth: 9.5 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 9 V, Voltage - Supply Span (Max): 30 V.
Amplifier Type: J-FET
Current - Supply: 1.6mA
Slew Rate: 61V/µs
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 9.5 MHz
auf Bestellung 19079 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ADA4610-1ARJZ-RL ADA4610-1ARJZ-RL Hersteller : Analog Devices, Inc. ada4610-1_4610-2_4610-4.pdf Op Amp Single Precision Amplifier R-R O/P ±15V Medical 5-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar