Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADAU1463WBCPZ150RL
ADAU1463WBCPZ150RL
ADAU1463WBCPZ150RL Analog Devices, Inc.
1485884145314767adau1463-1467.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
DSP Fixed-Point/Floating-Point 32bit 150MHz 88-Pin LFCSP EP T/R Automotive AEC-Q100
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADAU1463WBCPZ150RL Analog Devices, Inc.
Description: 32BIT SIGMADSP AUDIO 16K/48K, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 88-VFQFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: I2C, SPI, Type: Sigma, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Non-Volatile Memory: ROM (64kB), On-Chip RAM: 192kB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.20V, Clock Rate: 147.456MHz, Supplier Device Package: 88-LFCSP (12x12), Part Status: Active, Grade: Automotive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADAU1463WBCPZ150RL ADAU1463WBCPZ150RL Hersteller : Analog Devices, Inc. 1485884145314767adau1463-1467.pdf DSP Fixed-Point/Floating-Point 32bit 150MHz 88-Pin LFCSP EP T/R Automotive AEC-Q100
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 88-VFQFN Exposed Pad, CSP
Type: Sigma
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Non-Volatile Memory: ROM (64kB)
On-Chip RAM: 192kB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.20V
Clock Rate: 147.456MHz