Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADE7752AARZ-RL
ADE7752AARZ-RL
ADE7752AARZ-RL Analog Devices, Inc.
87681923ade7752_a_c.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Energy Measurement 24-Pin SOIC W T/R
auf Bestellung 38000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADE7752AARZ-RL Analog Devices, Inc.
Description: IC ENERGY METERING 3PHASE 24SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 6mA, Measurement Error: 0.1%, Input Impedance: 450kOhm, Voltage - I/O High: 2.4V, Voltage - I/O Low: 0.8V, Meter Type: 3 Phase, Supplier Device Package: 24-SOIC, Part Status: Active, Voltage - Supply: 4.75 V ~ 5.25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADE7752AARZ-RL ADE7752AARZ-RL Hersteller : Analog Devices Inc. ADE7752_7752A.pdf Description: IC ENERGY METERING 3PHASE 24SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 6mA
Measurement Error: 0.1%
Input Impedance: 450kOhm
Voltage - I/O High: 2.4V
Voltage - I/O Low: 0.8V
Meter Type: 3 Phase
Supplier Device Package: 24-SOIC
Part Status: Active
Voltage - Supply: 4.75 V ~ 5.25 V
auf Bestellung 965 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Supply: 6mA
Measurement Error: 0.1%
Input Impedance: 450kOhm
Voltage - I/O High: 2.4V
Voltage - I/O Low: 0.8V
Meter Type: 3 Phase
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
ADE7752AARZ-RL ADE7752AARZ-RL Hersteller : Analog Devices ADE7752_7752A.pdf Data Acquisition ADCs/DACs - Specialised 3 Phase Active Energy Metering IC