Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADE7878AACPZ-RL
ADE7878AACPZ-RL
ADE7878AACPZ-RL Analog Devices, Inc.
ade7854a_7858a_7868a_7878a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Energy Measurement 40-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADE7878AACPZ-RL Analog Devices, Inc.
Description: IC ENERGY METER MULTIFUN 40LFCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 40-WFQFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 20mA, Measurement Error: 0.2%, Input Impedance: 400kOhm, Voltage - I/O High: 2V, 2.4V, Voltage - I/O Low: 0.4V, 0.8V, Meter Type: 3 Phase, Supplier Device Package: 40-LFCSP-WQ (6x6), Part Status: Active, Voltage - Supply: 2.8 V ~ 3.7 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADE7878AACPZ-RL ADE7878AACPZ-RL Hersteller : Analog Devices Inc. ADE7854A_7858A_7868A_7878A.pdf Description: IC ENERGY METER MULTIFUN 40LFCSP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 40-WFQFN Exposed Pad, CSP
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 20mA
Measurement Error: 0.2%
Input Impedance: 400kOhm
Voltage - I/O High: 2V, 2.4V
Voltage - I/O Low: 0.4V, 0.8V
Part Status: Active
Voltage - Supply: 2.8 V ~ 3.7 V
auf Bestellung 2536 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Supply: 20mA
Measurement Error: 0.2%
Input Impedance: 400kOhm
Voltage - I/O High: 2V, 2.4V
Voltage - I/O Low: 0.4V, 0.8V
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
ADE7878AACPZ-RL ADE7878AACPZ-RL Hersteller : Analog Devices ADE7854A_7858A_7868A_7878A.pdf Data Acquisition ADCs/DACs - Specialised Polyphase Multifunction Energy Meter IC