Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADG1408YRUZ-REEL
ADG1408YRUZ-REEL
ADG1408YRUZ-REEL Analog Devices, Inc.
23022528055610adg1408_1409.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Multiplexer Single 8:1 16-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG1408YRUZ-REEL Analog Devices, Inc.
Description: IC MUX 8:1 4.7OHM 16TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 4.7Ohm, -3db Bandwidth: 60MHz, Supplier Device Package: 16-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 5V ~ 16.5V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±4.5V ~ 16.5V, Charge Injection: -50pC, Crosstalk: -70dB @ 1MHz, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 200mOhm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 120ns, 120ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 14pF, 80pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 200pA, Part Status: Active, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG1408YRUZ-REEL ADG1408YRUZ-REEL Hersteller : Analog Devices Inc. ADG1408_1409.pdf Description: IC MUX 8:1 4.7OHM 16TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 4.7Ohm
-3db Bandwidth: 60MHz
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 5V ~ 16.5V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±4.5V ~ 16.5V
Charge Injection: -50pC
Crosstalk: -70dB @ 1MHz
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 200mOhm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 120ns, 120ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 14pF, 80pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 200pA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
ADG1408YRUZ-REEL ADG1408YRUZ-REEL Hersteller : Analog Devices 9D761C6B4A1A2218FFFDFE00678401B7A19AB23E5F017F403CD87E3460BA6523.pdf Multiplexer Switch ICs +/-15V 8:1 Mux with Ron max = 5 Ohm
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 60MHz
Charge Injection: -50pC
Crosstalk: -70dB @ 1MHz