Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADG1604BRUZ-REEL
ADG1604BRUZ-REEL
ADG1604BRUZ-REEL Analog Devices, Inc.
846141489000765adg1604.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Multiplexer Single 4:1 14-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG1604BRUZ-REEL Analog Devices, Inc.
Description: IC SWITCH SP4TX1 1.1OHM 14TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 1.1Ohm, -3db Bandwidth: 19MHz, Supplier Device Package: 14-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 3.3V ~ 16V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±3.3V ~ 8V, Charge Injection: 125pC, Crosstalk: -70dB @ 1MHz, Switch Circuit: SP4T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 30mOhm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 95ns, 173ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 60pF, 270pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 200pA, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG1604BRUZ-REEL ADG1604BRUZ-REEL Hersteller : Analog Devices Inc. ADG1604.pdf Description: IC SWITCH SP4TX1 1.1OHM 14TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 1.1Ohm
-3db Bandwidth: 19MHz
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 3.3V ~ 16V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±3.3V ~ 8V
Charge Injection: 125pC
Crosstalk: -70dB @ 1MHz
Switch Circuit: SP4T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 30mOhm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 95ns, 173ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 60pF, 270pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 200pA
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 19MHz
Charge Injection: 125pC
Crosstalk: -70dB @ 1MHz
Switch Circuit: SP4T
Mindestbestellmenge: 2
ADG1604BRUZ-REEL ADG1604BRUZ-REEL Hersteller : Analog Devices ADG1604.pdf Multiplexer Switch ICs 1 ? Typical On Resistance, 5 V, +12 V, +5 V, and +3.3 V, 4:1 Multiplexer