Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADG1607BCPZ-REEL7
ADG1607BCPZ-REEL7
ADG1607BCPZ-REEL7 Analog Devices, Inc.
52889825460699adg1606_1607.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Multiplexer Dual 8:1 32-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 2791 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG1607BCPZ-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC MUX DUAL 8:1 5OHM 32LFCSP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad, CSP, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 5Ohm, -3db Bandwidth: 38MHz, Supplier Device Package: 32-LFCSP-VQ (5x5), Voltage - Supply, Single (V+): 3.3V ~ 16V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±3.3V ~ 8V, Charge Injection: 33pC, Crosstalk: -62dB @ 1MHz, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 200mOhm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 128ns, 109ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 18pF, 120pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 150pA, Part Status: Active, Number of Circuits: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2791 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produkt ist nicht verfügbar
ADG1607BCPZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices ADG1606_1607.pdf 2 Circuit IC Switch 8:1 5 Ohm 32-LFCSP-VQ (5x5) Група товару: Мультиплексори та аналогові ключі Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
ADG1607BCPZ-REEL7 ADG1607BCPZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADG1606_1607.pdf Description: IC MUX DUAL 8:1 5OHM 32LFCSP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad, CSP
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 5Ohm
-3db Bandwidth: 38MHz
Supplier Device Package: 32-LFCSP-VQ (5x5)
Voltage - Supply, Single (V+): 3.3V ~ 16V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±3.3V ~ 8V
Charge Injection: 33pC
Crosstalk: -62dB @ 1MHz
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 200mOhm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 128ns, 109ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 18pF, 120pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 150pA
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 38MHz
Charge Injection: 33pC
Crosstalk: -62dB @ 1MHz