Produkte > ANALOG DEVICES > ADG202AKR
ADG202AKR
ADG202AKR Analog Devices
ADG201A_202A-878410.pdf
Hersteller: Analog Devices
Analogue Switch ICs LC2MOS+-15V Quad SPST
auf Bestellung 39 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG202AKR Analog Devices
Description: IC SWITCH SPST-NOX4 90OHM 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 90Ohm, Supplier Device Package: 16-SOIC, Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 15V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±10V ~ 15V, Charge Injection: 20pC, Crosstalk: -80dB @ 100kHz, Switch Circuit: SPST - NO, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 4.5Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 250ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 2nA, Number of Circuits: 4.
Weitere Produktangebote ADG202AKR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG202AKR Hersteller : AD ADG201A_202A.pdf 0107+ 16Ld-sop
auf Bestellung 9279 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
ADG202AKR ADG202AKR Hersteller : Analog Devices Inc. ADG201A_202A.pdf Description: IC SWITCH SPST-NOX4 90OHM 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 90Ohm
Supplier Device Package: 16-SOIC
Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 15V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±10V ~ 15V
Charge Injection: 20pC
Crosstalk: -80dB @ 100kHz
Switch Circuit: SPST - NO
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 4.5Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 250ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF