Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADG202AKRZ-REEL
ADG202AKRZ-REEL
ADG202AKRZ-REEL Analog Devices, Inc.
andis02337-1.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Switch Quad SPST 16-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG202AKRZ-REEL Analog Devices, Inc.
Description: IC SWITCH SPST-NOX4 90OHM 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 90Ohm, Supplier Device Package: 16-SOIC, Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 15V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±10V ~ 15V, Charge Injection: 20pC, Crosstalk: -80dB @ 100kHz, Switch Circuit: SPST - NO, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 4.5Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 250ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 2nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 4.
Weitere Produktangebote ADG202AKRZ-REEL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG202AKRZ-REEL ADG202AKRZ-REEL Hersteller : Analog Devices Inc. ADG201A_202A.pdf Description: IC SWITCH SPST-NOX4 90OHM 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 90Ohm
Supplier Device Package: 16-SOIC
Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 15V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±10V ~ 15V
Charge Injection: 20pC
Crosstalk: -80dB @ 100kHz
Switch Circuit: SPST - NO
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 4.5Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 250ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 2nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Charge Injection: 20pC
Crosstalk: -80dB @ 100kHz
Switch Circuit: SPST - NO