ADG212AKPZ
ADG212AKPZ Analog Devices Inc.
ADG211A_212A.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC SW SPST-NOX4 115OHM 20PLCC
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 115Ohm
Supplier Device Package: 20-PLCC (9x9)
Voltage - Supply, Single (V+): 15V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±15V
Charge Injection: 20pC
Crosstalk: -80dB @ 100kHz
Switch Circuit: SPST - NO
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 5.75Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 600ns, 450ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 5nA
Number of Circuits: 4
auf Bestellung 21431 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG212AKPZ Analog Devices Inc.
Description: IC SW SPST-NOX4 115OHM 20PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 20-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 115Ohm, Supplier Device Package: 20-PLCC (9x9), Voltage - Supply, Single (V+): 15V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±15V, Charge Injection: 20pC, Crosstalk: -80dB @ 100kHz, Switch Circuit: SPST - NO, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 5.75Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 600ns, 450ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 5nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 4.
Weitere Produktangebote ADG212AKPZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
ADG212AKPZ ADG212AKPZ Hersteller : Analog Devices Inc. ADG211A_212A.pdf Description: IC SW SPST-NOX4 115OHM 20PLCC
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Charge Injection: 20pC
Crosstalk: -80dB @ 100kHz
Switch Circuit: SPST - NO
Number of Circuits: 4
Produkt ist nicht verfügbar
ADG212AKPZ ADG212AKPZ Hersteller : Analog Devices ADG211A_212A.pdf Analogue Switch ICs CMOS QUAD SPST SWITCH IC