Produkte > AD > ADG439FBR
ADG439FBR
ADG438F_439F.pdf
Hersteller: AD
04+05+ SOP16
auf Bestellung 5050 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG439FBR AD
Description: IC SWITCH SP4T X 2 270OHM 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 270Ohm (Typ), Supplier Device Package: 16-SOIC, Voltage - Supply, Single (V+): 15V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±15V, Charge Injection: 15pC, Crosstalk: -93dB @ 100kHz, Switch Circuit: SP4T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 8.1Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 230ns, 130ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3pF, 22pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 500pA, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 2.
Weitere Produktangebote ADG439FBR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG439FBR ADG439FBR Hersteller : Analog Devices Inc. ADG438F_439F.pdf Description: IC SWITCH SP4T X 2 270OHM 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 270Ohm (Typ)
Supplier Device Package: 16-SOIC
Voltage - Supply, Single (V+): 15V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±15V
Charge Injection: 15pC
Crosstalk: -93dB @ 100kHz
Switch Circuit: SP4T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 8.1Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 230ns, 130ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3pF, 22pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 500pA
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 2
Produkt ist nicht verfügbar
ADG439FBR ADG439FBR Hersteller : Analog Devices ADG438F_439F.pdf Multiplexer Switch ICs High Perf 4:1 Fault-Protected