ADG507ABQ
ADG507ABQ Analog Devices, Inc.
adg506a_507a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Multiplexer Single 8:1 28-Pin CDIP Tube
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG507ABQ Analog Devices, Inc.
Description: IC MUX DUAL 8:1 300OHM 28CDIP, Packaging: Tube, Package / Case: 28-CDIP (0.600", 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 300Ohm, Supplier Device Package: 28-CDIP, Voltage - Supply, Single (V+): 10.8V ~ 16.5V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±10.8V ~ 16.5V, Charge Injection: 4pC, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 15Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 300ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 44pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 2.
Weitere Produktangebote ADG507ABQ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
ADG507ABQ ADG507ABQ Hersteller : Analog Devices Inc. ADG506A_507A.pdf Description: IC MUX DUAL 8:1 300OHM 28CDIP
Packaging: Tube
Package / Case: 28-CDIP (0.600", 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 300Ohm
Supplier Device Package: 28-CDIP
Voltage - Supply, Single (V+): 10.8V ~ 16.5V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±10.8V ~ 16.5V
Charge Injection: 4pC
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 15Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 300ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 44pF