Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADG509AKPZ-REEL
ADG509AKPZ-REEL
ADG509AKPZ-REEL Analog Devices, Inc.
269539280116473adg508a_509a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Multiplexer Single 4:1 20-Pin PLCC T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG509AKPZ-REEL Analog Devices, Inc.
Description: IC SWITCH SP4T X 2 450OHM 20PLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 450Ohm, Supplier Device Package: 20-PLCC (9x9), Voltage - Supply, Single (V+): 10.8V ~ 16.5V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±10.8V ~ 16.5V, Charge Injection: 4pC, Switch Circuit: SP4T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 22.5Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 300ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 11pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG509AKPZ-REEL ADG509AKPZ-REEL Hersteller : Analog Devices ADG508A_509A.pdf Multiplexer Switch ICs 8 CHANNEL MUX IC
auf Bestellung 130 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADG509AKPZ-REEL ADG509AKPZ-REEL Hersteller : Analog Devices Inc. ADG508A_509A.pdf Description: IC SWITCH SP4T X 2 450OHM 20PLCC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 20-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 450Ohm
Supplier Device Package: 20-PLCC (9x9)
Voltage - Supply, Single (V+): 10.8V ~ 16.5V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±10.8V ~ 16.5V
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 22.5Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 300ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 11pF
Number of Circuits: 2
auf Bestellung 622 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount