Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADG509ATQ/883B
ADG509ATQ/883B
ADG509ATQ/883B Analog Devices, Inc.
269539280116473adg508a_509a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Multiplexer Single 4:1 16-Pin CDIP Tube
auf Bestellung 1363 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG509ATQ/883B Analog Devices, Inc.
Description: IC SWITCH SP4TX2 450OHM 16CERDIP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-CDIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, On-State Resistance (Max): 450Ohm, Supplier Device Package: 16-CERDIP, Voltage - Supply, Single (V+): 10.8V ~ 16.5V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±10.8V ~ 16.5V, Charge Injection: 4pC, Switch Circuit: SP4T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 22.5Ohm (Typ), Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 300ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 11pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG509ATQ/883B ADG509ATQ/883B Hersteller : Analog Devices Inc. ADG508A_509A.pdf Description: IC SWITCH SP4TX2 450OHM 16CERDIP
Packaging: Tube
Package / Case: 16-CDIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
On-State Resistance (Max): 450Ohm
Supplier Device Package: 16-CERDIP
Voltage - Supply, Single (V+): 10.8V ~ 16.5V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±10.8V ~ 16.5V
Charge Injection: 4pC
Switch Circuit: SP4T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 22.5Ohm (Typ)
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 300ns, 300ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 5pF, 11pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADG509ATQ/883B ADG509ATQ/883B Hersteller : Analog Devices ADG508A_509A.pdf Multiplexer Switch ICs CMOS MULTIPLEXER IC