Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADG509FBRUZ-REEL7
ADG509FBRUZ-REEL7
ADG509FBRUZ-REEL7 Analog Devices, Inc.
adg508f_509f.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Multiplexer Single 4:1 16-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG509FBRUZ-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC SWITCH SP4TX2 270OHM 16TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 270Ohm (Typ), Supplier Device Package: 16-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 15V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±15V, Charge Injection: 15pC, Switch Circuit: SP4T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 8.1Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 230ns, 130ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3pF, 12pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG509FBRUZ-REEL7 ADG509FBRUZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices ADG508F_509F.pdf Multiplexer Switch ICs LC2MOS +/-15V 4 Ch High Per Multiplex IC
auf Bestellung 763 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produkt ist nicht verfügbar
ADG509FBRUZ-REEL7 ADG509FBRUZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADG508F_509F.pdf Description: IC SWITCH SP4TX2 270OHM 16TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 270Ohm (Typ)
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 15V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±15V
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 8.1Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 230ns, 130ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3pF, 12pF