Produkte > ANALOG DEVICES > ADG5209FBRUZ-RL7
ADG5209FBRUZ-RL7
ADG5209FBRUZ-RL7 Analog Devices
adg5208f_5209f-3120832.pdf
Hersteller: Analog Devices
Multiplexer Switch ICs Fault Protection, ?0.4 pC QINJ, 8:1/Dual 4:1 Multiplexers
auf Bestellung 572 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG5209FBRUZ-RL7 Analog Devices
Description: IC SWITCH SP4TX2 160OHM 16TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 160Ohm, -3db Bandwidth: 130MHz, Supplier Device Package: 16-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 9V ~ 40V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±9V ~ 22V, Charge Injection: 0.4pC, Crosstalk: -90dB @ 1MHz, Switch Circuit: SP4T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 3.5Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 140ns, 185ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.8pF, 17pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 100pA, Number of Circuits: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG5209FBRUZ-RL7 ADG5209FBRUZ-RL7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADG5208F_5209F.pdf Description: IC SWITCH SP4TX2 160OHM 16TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 160Ohm
-3db Bandwidth: 130MHz
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 9V ~ 40V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±9V ~ 22V
Charge Injection: 0.4pC
Crosstalk: -90dB @ 1MHz
Switch Circuit: SP4T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 3.5Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 140ns, 185ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.8pF, 17pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 100pA
Number of Circuits: 2
auf Bestellung 848 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 130MHz
Charge Injection: 0.4pC
Crosstalk: -90dB @ 1MHz
Switch Circuit: SP4T