Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADG5249FBRUZ-RL7
ADG5249FBRUZ-RL7
ADG5249FBRUZ-RL7 Analog Devices, Inc.
64633999724759adg5248f_5249f.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Multiplexer Dual 4:1 20-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG5249FBRUZ-RL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC SWITCH SP4TX2 335OHM 20TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 335Ohm, -3db Bandwidth: 320MHz, Supplier Device Package: 20-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 8V ~ 44V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 22V, Charge Injection: -1.2pC, Crosstalk: -75dB @ 1MHz, Switch Circuit: SP4T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 3Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 245ns, 135ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 4pF, 7pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA, Number of Circuits: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 835 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 835 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
ADG5249FBRUZ-RL7 ADG5249FBRUZ-RL7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADG5248F_5249F.pdf Description: IC SWITCH SP4TX2 335OHM 20TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 335Ohm
-3db Bandwidth: 320MHz
Supplier Device Package: 20-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 8V ~ 44V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 22V
Charge Injection: -1.2pC
Crosstalk: -75dB @ 1MHz
Switch Circuit: SP4T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 3Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 245ns, 135ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 4pF, 7pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA
Number of Circuits: 2
auf Bestellung 995 Stücke:
ADG5249FBRUZ-RL7 ADG5249FBRUZ-RL7 Hersteller : Analog Devices ADG5248F_5249F.pdf Multiplexer Switch ICs 55V OV Detect,+5V, 25V,Dual 4:1Mux
auf Bestellung 2 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 320MHz
Charge Injection: -1.2pC
Crosstalk: -75dB @ 1MHz
Switch Circuit: SP4T