ADG5249FBRUZ
ADG5249FBRUZ Analog Devices, Inc.
64633999724759adg5248f_5249f.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Multiplexer Dual 4:1 20-Pin TSSOP Tube
auf Bestellung 3300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 75
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG5249FBRUZ Analog Devices, Inc.
Description: IC SWITCH SP4TX2 335OHM 20TSSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 335Ohm, -3db Bandwidth: 320MHz, Supplier Device Package: 20-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 8V ~ 44V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 22V, Charge Injection: -1.2pC, Crosstalk: -75dB @ 1MHz, Switch Circuit: SP4T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 3Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 245ns, 135ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 4pF, 7pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG5249FBRUZ ADG5249FBRUZ Hersteller : Analog Devices Inc. ADG5248F_5249F.pdf Description: IC SWITCH SP4TX2 335OHM 20TSSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 335Ohm
-3db Bandwidth: 320MHz
Supplier Device Package: 20-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 8V ~ 44V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 22V
Charge Injection: -1.2pC
Crosstalk: -75dB @ 1MHz
Switch Circuit: SP4T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 3Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 245ns, 135ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 4pF, 7pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADG5249FBRUZ ADG5249FBRUZ Hersteller : Analog Devices ADG5248F_5249F.pdf Multiplexer Switch ICs 55V OV Detect,+5V, 25V,Dual 4:1Mux