Produkte > ANALOG DEVICES > ADG527AKPZ
ADG527AKPZ
ADG527AKPZ Analog Devices
DF6467D360B856B0413BE496B267E93D6C1726F1159F8166D6311B6C339E17B6.pdf
Hersteller: Analog Devices
Multiplexer Switch ICs DUAL 8 CHAN CMOS LATCHBL
auf Bestellung 87 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG527AKPZ Analog Devices
Category: Analog multiplexers and switches, Description: IC: multiplexer; 8: 1; Ch: 2; parallel; PLCC28; tube, Type of integrated circuit: multiplexer, Number of channels: 2, Case: PLCC28, Supply voltage: 10.8...16.5V DC; 21.6...33V DC, Mounting: SMD, Kind of package: tube, Resistance: 280Ω, Output configuration: 8:1, Interface: parallel.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADG527AKPZ ADG527AKPZ Hersteller : Analog Devices Inc. ADG526A_527A.pdf Description: IC MUX ANLG DUAL 8CH 28-PLCC
auf Bestellung 34 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADG527AKPZ ADG527AKPZ Hersteller : Analog Devices ADG526_7A.pdf Category: Analog multiplexers and switches
Description: IC: multiplexer; 8: 1; Ch: 2; parallel; PLCC28; tube
Type of integrated circuit: multiplexer
Number of channels: 2
Case: PLCC28
Supply voltage: 10.8...16.5V DC; 21.6...33V DC
Mounting: SMD
Kind of package: tube
Resistance: 280Ω