Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADG5413FBRUZ-RL7
ADG5413FBRUZ-RL7
ADG5413FBRUZ-RL7 Analog Devices, Inc.
2073600100045116adg5412f_5413f.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Analog Switch Quad SPST 16-Pin TSSOP T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADG5413FBRUZ-RL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC SW SPST-NO/NC 11.5OHM 16TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 11.5Ohm, -3db Bandwidth: 270MHz, Supplier Device Package: 16-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 8V ~ 44V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 22V, Charge Injection: -640pC, Crosstalk: -70dB @ 1MHz, Switch Circuit: SPST - NO/NC, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 50mOhm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 500ns, 515ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 12pF, 11pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 250pA, Number of Circuits: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
ADG5413FBRUZ-RL7 ADG5413FBRUZ-RL7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADG5412F_5413F.pdf Description: IC SW SPST-NO/NC 11.5OHM 16TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 11.5Ohm
-3db Bandwidth: 270MHz
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 8V ~ 44V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 22V
Charge Injection: -640pC
Crosstalk: -70dB @ 1MHz
Switch Circuit: SPST - NO/NC
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 50mOhm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 500ns, 515ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 12pF, 11pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 250pA
Number of Circuits: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 270MHz
Charge Injection: -640pC
Crosstalk: -70dB @ 1MHz
Switch Circuit: SPST - NO/NC
Number of Circuits: 4
ADG5413FBRUZ-RL7 ADG5413FBRUZ-RL7 Hersteller : Analog Devices ADG5412F_5413F-1502943.pdf Analogue Switch ICs +/--55V Fault Protected, +/-20V, +/-15V, +12V,