Produkte > ANALOG DEVICES INC. > ADGS1408BCPZ-RL7
ADGS1408BCPZ-RL7
ADGS1408BCPZ-RL7 Analog Devices Inc.
ADGS1408-1409.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC MUX 8:1 4.7OHM 24LFCSP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, CSP
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
On-State Resistance (Max): 4.7Ohm
-3db Bandwidth: 60MHz
Supplier Device Package: 24-LFCSP (4x4)
Voltage - Supply, Single (V+): 12V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±15V
Charge Injection: 50pC
Crosstalk: -70dB @ 1MHz
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 200mOhm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 165ns, 155ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 14pF, 80pF