Produkte > PANASONIC > ADJH21005
ADJH21005
ADJH21005 Panasonic
258_fileversion.pdf
Hersteller: Panasonic
Power Relay 5VDC 50A SPST-NO(39mm 15mm 30.2mm) THT
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADJH21005 Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 5V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 200 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 50 A, Switching Voltage: 480VAC - Max, Must Operate Voltage: 3.75 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 24000VA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADJH21005 ADJH21005 Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_djh.pdf General Purpose Relays 5V 50A 1 Coil 100mW TV-20
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADJH21005 ADJH21005 Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_djh.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 5V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 200 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 480VAC - Max
Must Operate Voltage: 3.75 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: cURus, VDE
Load - Max Switching: 24000VA
auf Bestellung 38 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
ADJH21005 ADJH21005 Hersteller : Panasonic 258_fileversion.pdf Power Relay 5VDC 50A SPST-NO(39mm 15mm 30.2mm) THT
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
ADJH21005 ADJH21005 Hersteller : PANASONIC mech_eng_djh.pdf?f_cd=403054 Description: PANASONIC - ADJH21005 - Leistungsrelais, SPST-NO, 5 VDC, 50 A, DJ-H (ADJH), Durchsteckmontage, Bistabile Einzelspule