Produkte > PANASONIC > ADJH24024
ADJH24024
ADJH24024 Panasonic
258_fileversion.pdf
Hersteller: Panasonic
Power Relay 24VDC 50A SPST-NO(39mm 15mm 30.2mm) THT
auf Bestellung 1850 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADJH24024 Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 83.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 50 A, Switching Voltage: 480VAC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 24000VA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADJH24024 ADJH24024 Hersteller : Panasonic 258_fileversion.pdf Power Relay 24VDC 50A SPST-NO(39mm 15mm 30.2mm) THT
auf Bestellung 1850 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
ADJH24024 ADJH24024 Hersteller : Panasonic Industrial Devices panasonic_03262020mech_eng_djh.pdf General Purpose Relays 24V 50A 2 Coil Reverse polarity
auf Bestellung 39 Stücke:
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
ADJH24024 ADJH24024 Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_djh.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 83.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 480VAC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Load - Max Switching: 24000VA
auf Bestellung 73 Stücke:
auf Bestellung 5 Stücke:
auf Bestellung 5 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar