Produkte > ANALOG DEVICES > ADM1181AANZ
ADM1181AANZ
ADM1181AANZ Analog Devices
ADM2023_1181A.pdf
Hersteller: Analog Devices
RS-232 Interface IC 2 CHANNEL 15KV RS-232 TRANSCEIVER I.C.
auf Bestellung 206 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADM1181AANZ Analog Devices
Description: IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16PDIP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 2/2, Data Rate: 230kbps, Protocol: RS232, Supplier Device Package: 16-PDIP, Receiver Hysteresis: 650 mV, Duplex: Full, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADM1181AANZ ADM1181AANZ Hersteller : Analog Devices Inc. ADM2023_1181A.pdf Description: IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16PDIP
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Drivers/Receivers: 2/2
Data Rate: 230kbps
Protocol: RS232
Supplier Device Package: 16-PDIP
Receiver Hysteresis: 650 mV