Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADM489ABRMZ-REEL7
ADM489ABRMZ-REEL7
ADM489ABRMZ-REEL7 Analog Devices, Inc.
1273adm488a_489a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Single Transmitter/Receiver RS-422/RS-485 10-Pin MSOP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADM489ABRMZ-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 250kbps, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 10-MSOP, Receiver Hysteresis: 70 mV, Duplex: Full, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ADM489ABRMZ-REEL7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADM489ABRMZ-REEL7 ADM489ABRMZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADM488A_489A.pdf Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10MSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 10-MSOP
Receiver Hysteresis: 70 mV
Duplex: Full
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
ADM489ABRMZ-REEL7 ADM489ABRMZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices ADM488A_489A.pdf RS-422/RS-485 Interface IC 5V 250kbps Full Duplex RS485 Trans IC