Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADM489ABRZ-REEL7
ADM489ABRZ-REEL7
ADM489ABRZ-REEL7 Analog Devices, Inc.
1273adm488a_489a.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Single Transmitter/Receiver RS-422/RS-485 14-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 11000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADM489ABRZ-REEL7 Analog Devices, Inc.
Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Transceiver, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Drivers/Receivers: 1/1, Data Rate: 250kbps, Protocol: RS422, RS485, Supplier Device Package: 14-SOIC, Receiver Hysteresis: 70 mV, Duplex: Full, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADM489ABRZ-REEL7 ADM489ABRZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices ADM488A_489A.pdf RS-422/RS-485 Interface IC 5V 250kbps Full Duplex RS485 Trans IC
auf Bestellung 1264 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADM489ABRZ-REEL7 ADM489ABRZ-REEL7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADM488A_489A.pdf Description: IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Protocol: RS422, RS485
Supplier Device Package: 14-SOIC
Receiver Hysteresis: 70 mV
Duplex: Full
Part Status: Active
auf Bestellung 497 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
ADM489ABRZ-REEL7
Produktcode: 199530
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
ADM488A_489A.pdf IC > IC Interface
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Transceiver
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Protocol: RS422, RS485
Receiver Hysteresis: 70 mV