ADM692AANZ
ADM692AANZ Analog Devices Inc.
ADM690A_692A_802LM_805LM.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: Push-Pull, Totem Pole
Type: Battery Backup Circuit
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.4V
Supplier Device Package: 8-PDIP
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADM692AANZ Analog Devices Inc.
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Push-Pull, Totem Pole, Type: Battery Backup Circuit, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 140ms Minimum, Voltage - Threshold: 4.4V, Supplier Device Package: 8-PDIP, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADM692AANZ ADM692AANZ Hersteller : Analog Devices ADM690A_692A_802LM_805LM-1503137.pdf Supervisory Circuits 5V CMOS SUPERVISORS IC
auf Bestellung 215 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADM692AANZ ADM692AANZ Hersteller : Analog Devices, Inc. adm690a_692a_802lm_805lm.pdf Processor Supervisor 4.4V 1 Active Low/Push-Pull 8-Pin PDIP N Tube