Produkte > ANALOG DEVICES > ADM692AARNZ-REEL
ADM692AARNZ-REEL
ADM692AARNZ-REEL Analog Devices
ADM690A_692A_802LM_805LM.pdf
Hersteller: Analog Devices
Supervisory Circuits 5V CMOS SUPERVISORS IC
auf Bestellung 2250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADM692AARNZ-REEL Analog Devices
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: Push-Pull, Totem Pole, Type: Battery Backup Circuit, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 140ms Minimum, Voltage - Threshold: 4.4V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADM692AARNZ-REEL ADM692AARNZ-REEL Hersteller : Analog Devices Inc. ADM690A_692A_802LM_805LM.pdf Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Push-Pull, Totem Pole
Type: Battery Backup Circuit
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.4V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 944 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ADM692AARNZ-REEL ADM692AARNZ-REEL Hersteller : Analog Devices, Inc. adm690a_692a_802lm_805lm.pdf Processor Supervisor 4.4V 1 Active Low/Push-Pull 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Push-Pull, Totem Pole
Type: Battery Backup Circuit
Reset: Active Low
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.4V