ADM692SQ
ADM692SQ Analog Devices, Inc.
adm690_691_692_693_694_695.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Processor Supervisor 4.4V 1 Active Low/Push-Pull 8-Pin CDIP Tube
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 48
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADM692SQ Analog Devices, Inc.
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8CERDIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-CDIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Push-Pull, Totem Pole, Type: Battery Backup Circuit, Reset: Active Low, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 35ms Minimum, Voltage - Threshold: 4.4V, Supplier Device Package: 8-CERDIP, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADM692SQ ADM692SQ Hersteller : Analog Devices Inc. ADM690A_692A_802LM_805LM.pdf Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8CERDIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-CDIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: Push-Pull, Totem Pole
Type: Battery Backup Circuit
Reset: Active Low
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 35ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.4V
Supplier Device Package: 8-CERDIP
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ADM692SQ ADM692SQ Hersteller : Analog Devices ADM690_691_692_693_694_695-1503239.pdf Supervisory Circuits 5V CMOS SUPERVISORS IC
auf Bestellung 22 Stücke:
ADM692SQ Hersteller : MAX ADM690A_692A_802LM_805LM.pdf DIP
auf Bestellung 96 Stücke:
ADM692SQ ADM692SQ Hersteller : Analog Devices, Inc. adm690_691_692_693_694_695.pdf Processor Supervisor 4.4V 1 Active Low/Push-Pull 8-Pin CDIP Tube