Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADM693AARWZ-REEL
ADM693AARWZ-REEL
ADM693AARWZ-REEL Analog Devices, Inc.
adm691a_693a_800lm.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Processor Supervisor 4.4V 1 Active High/Active Low/Open Drain/Push-Pull 16-Pin SOIC W T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADM693AARWZ-REEL Analog Devices, Inc.
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain, Push-Pull, Type: Battery Backup Circuit, Reset: Active High/Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 140ms Minimum, Voltage - Threshold: 4.4V, Supplier Device Package: 16-SOIC, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ADM693AARWZ-REEL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADM693AARWZ-REEL ADM693AARWZ-REEL Hersteller : Analog Devices Inc. ADM691A_693A_800LM.pdf Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain, Push-Pull
Type: Battery Backup Circuit
Reset: Active High/Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 4.4V
Supplier Device Package: 16-SOIC
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
ADM693AARWZ-REEL ADM693AARWZ-REEL Hersteller : Analog Devices ADM691A_693A_800LM.pdf Supervisory Circuits 5V CMOS I.C.