Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADM7150ACPZ-4.8-R7
ADM7150ACPZ-4.8-R7
ADM7150ACPZ-4.8-R7 Analog Devices, Inc.
12adm7150.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 4.8V 0.8A 8-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 2533 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADM7150ACPZ-4.8-R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LIN 4.8V 800MA 8-LFCSP-WD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad, CSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 7 mA, Voltage - Input (Max): 16V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-LFCSP-WD (3x3), Voltage - Output (Min/Fixed): 4.8V, Control Features: Enable, Part Status: Active, Protection Features: Over Temperature, Short Circuit, Current - Supply (Max): 12 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADM7150ACPZ-4.8-R7 ADM7150ACPZ-4.8-R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. 12adm7150.pdf LDO Regulator Pos 4.8V 0.8A 8-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 2533 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
ADM7150ACPZ-4.8-R7 ADM7150ACPZ-4.8-R7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADM7150.pdf Description: IC REG LIN 4.8V 800MA 8-LFCSP-WD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad, CSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 7 mA
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-LFCSP-WD (3x3)
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.8V
Current - Supply (Max): 12 mA
Mindestbestellmenge: 2
ADM7150ACPZ-4.8-R7 ADM7150ACPZ-4.8-R7 Hersteller : Analog Devices ADM7150.pdf LDO Voltage Regulators 800mA ULN LDO 4.8Vo
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 7 mA
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Current - Supply (Max): 12 mA