Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADM7171ACPZ-1.3-R7
ADM7171ACPZ-1.3-R7
ADM7171ACPZ-1.3-R7 Analog Devices, Inc.
adm7171.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
LDO Regulator Pos 1.3V 1A 8-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADM7171ACPZ-1.3-R7 Analog Devices, Inc.
Description: IC REG LINEAR 1.3V 1A 8-LFCSP-WD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad, CSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 2 mA, Voltage - Input (Max): 6.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-LFCSP-WD (3x3), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.3V, Control Features: Enable, Soft Start, Part Status: Active, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Current - Supply (Max): 6.3 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ADM7171ACPZ-1.3-R7 ADM7171ACPZ-1.3-R7 Hersteller : Analog Devices Inc. ADM7171.pdf Description: IC REG LINEAR 1.3V 1A 8-LFCSP-WD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-WFDFN Exposed Pad, CSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 6.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-LFCSP-WD (3x3)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.3V
Control Features: Enable, Soft Start
Part Status: Active
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 6.3 mA
auf Bestellung 321 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ADM7171ACPZ-1.3-R7 ADM7171ACPZ-1.3-R7 Hersteller : Analog Devices ADM7171.pdf LDO Voltage Regulators 1A Hi PSRR FT LDO 1.3Vo
auf Bestellung 605 Stücke:
ADM7171ACPZ-1.3-R7 ADM7171ACPZ-1.3-R7 Hersteller : Analog Devices, Inc. adm7171.pdf LDO Regulator Pos 1.3V 1A 8-Pin LFCSP EP T/R
auf Bestellung 6 Stücke:
auf Bestellung 6 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 6.5V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
Current - Supply (Max): 6.3 mA