Produkte > ANALOG DEVICES > ADP1047-300-EVALZ
ADP1047-300-EVALZ
ADP1047-300-EVALZ Analog Devices
ADP1047_1048-1503417.pdf
Hersteller: Analog Devices
Power Management IC Development Tools 300 volt Evaluation Board
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1047-300-EVALZ Analog Devices
Description: EVAL BOARD DGTL PFC CTRLR, Packaging: Box, Voltage - Output: 385V, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Contents: Board(s), Frequency - Switching: 97.7kHz, Regulator Topology: Boost, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP1047, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: Power Supply with PFC, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Power - Output: 300 W.
Weitere Produktangebote ADP1047-300-EVALZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Voltage - Output: 385V
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 97.7kHz
Regulator Topology: Boost
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: ADP1047
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: Power Supply with PFC
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Power - Output: 300 W