Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > ADP1071-2EBZ12.1V
ADP1071-2EBZ12.1V
ADP1071-2EBZ12.1V Analog Devices, Inc.
adp1071-1-1071-2.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
ADP1071-2 PWM and Resonant Controller 12.1V Output Evaluation Board
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ADP1071-2EBZ12.1V Analog Devices, Inc.
Description: EVAL BOARD FOR ADP10712, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12.1V, Voltage - Input: 36V ~ 60V, Current - Output: 3A, Frequency - Switching: 300kHz, Regulator Topology: Flyback, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: ADP1071-2, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Contents: Board(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12.1V
Voltage - Input: 36V ~ 60V
Current - Output: 3A
Frequency - Switching: 300kHz
Regulator Topology: Flyback
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: ADP1071-2
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Contents: Board(s)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 4 Stücke:
ADP1071-2EBZ12.1V ADP1071-2EBZ12.1V Hersteller : Analog Devices, Inc. adp1071-1-1071-2.pdf ADP1071-2 PWM and Resonant Controller 12.1V Output Evaluation Board